Jak to działa

Stworzyliśmy wyjątkowy serwis dla wyjątkowych uczniów. Dla uczniów takich jak Ty: ambitnych, ciekawych świata, chcących poznać nowych, interesujących kolegów. W naszej społeczności znajdują się ludzie, którzy przygotowują się do olimpiad tematycznych, planują studia na prestiżowych uczelniach oraz poszerzają swoją wiedzę za pomocą kursów i szkoleń. W naszym gronie możesz tworzyć grupy, zadawać pytania, znaleźć ciekawe inspiracje. Możesz porównać się z innymi i wyznaczać sobie dalsze cele rozwojowe. Zapraszamy!

Pokażemy Ci w kilku prostych krokach, jak korzystać z serwisu.


Zarejestruj się

Zarejestruj się

Załóż konto lub zaloguj się przy pomocy serwisu Facebook. Podaj kilka informacji o sobie i uzyskaj wejście do naszego serwisu. Dzięki temu dołączysz do grona osób, którym zależy na dalszym rozwoju, i które mają ambitne cele. Zostań jednym z nich! Zapraszamy Cię do naszego grona!


Zarejestruj się

Zbadaj swoje kompetencje i porównaj się z innymi

Zawsze chciałeś sprawdzić, jak wyglądają Twoje kompetencje na tle innych osób, ale nie wiedziałeś jak to zrobić? My dajemy Ci taką możliwość! Wypełnij swój profil, odnoszący się do kompetencji osobistych i społecznych, a później jednym kliknięciem porównaj się z wybraną grupą osób: uczniami w Twoim wieku, mieszkańcami podobnych miejscowości, wszystkimi użytkownikami serwisu. Możesz też badać kompetencje merytoryczne za pomocą testów zamieszczonych w serwisie.

Porównaj się

Pochwal się

Pochwal się osiągnięciami i wyznacz nowe cele!

W serwisie możesz opublikować listę swoich dotychczasowych sukcesów, np. udział w etapie okręgowym lub centralnym olimpiady, ukończenie kursu, zdobycie certyfikatu, bądź koordynowanie ciekawego projektu edukacyjnego. Nie masz pomysłu na dalszy własny rozwój? Możesz przeglądać osiągnięcia innych, co pomoże Ci wyznaczyć sobie nowe, ambitne cele. Nie podpowiemy Ci ich sami, lecz zrobią to Twoi rówieśnicy - osoby w sytuacji podobnej do Twojej, które mają podobne potrzeby i napotykają te same trudności.


Korzystaj z serwisu


Ucz się

Dajemy Ci możliwość przeglądania zestawu inspirujących modułów e-learningowych, a także możliwość tworzenia własnych materiałów edukacyjnych: fiszek i quizów. Jeśli tylko chcesz - podziel się nimi z innymi użytkownikami serwisu!

Współpracuj

Grupy tematyczne pozwalają na wspólną pracę i umieszczenie w jednym miejscu materiałów, linków i komentarzy do danego obszaru tematycznego. Chcecie razem przygotowywać się do olimpiady? To miejsce stworzone dla Was!


Inspiruj

Jesteśmy dumni z sekcji "Inspiracje", na której możesz polecać innym ciekawe materiały, książki, artykuły, czy kursy. Każda rzecz może być skomentowana lub polecona także przez innych. Dostępne są rankingi najlepszych inspiracji!

Pytaj

Jeśli zaciekawił Cię jakiś problem i poszukujesz wsparcia wśród tęgich głów - najlepiej zadaj pytanie właśnie na tym serwisie. To tu gromadzą się najlepsi uczniowie, którzy będą mogli udzielić Ci merytorycznych odpowiedzi.
fpake
Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach realizacji zadania publicznego pt. „Program pomocy wybitnie uzdolnionym uczniom”
Ministerstwo Edukacji Narodowej